Novozélandský bílý


Novozélandské bílé chovám již více jak 30 roků. Za tuto dobu jsem získal mnoho čestných cen a pohárů. Novozélandské bílé jsem vystavoval také na Evropských výstavách v Holandsku (získal jsem čestnou cenu), v Brně a v Praze.

V roce 2007 jsem na Celostátní výstavě mláďat králíků, která se konala v Hustopečích u Brna, získal titul Mistr České republiky a Šampion výstavy.

V roce 2009 jsem na Celostátní výstavě mladých králíků v Lysé nad Labem získal titul Mistr České republiky na kolekci oceněnou 384,5 body a můj samec oceněný 97 body byl Šampion a vítěz celé výstavy. Rovněž kolekce byla vítězná. Na druhou kolekci jsem získal Čestnou cenu a pohár na 3. nejlépe oceněnou kolekci výstavy.

Na CVM 2010 v Uherčicích jsem také získal titul Mistr České republiky na kolekci oceněnou 384,5 bodu. Moji samci byli Šampioni ( 97, 96 a 96 bodů). Na kolekci a samce 97 bodů jsem obdržel poháry za nejlépe oceněné králíky celé výstavy.

V roce 2010 na Oblastní výstavě v Moutnici jsem měl nejlépe oceněnou kolekci celé výstavy (382 bodů) a samice oceněná 97 body byla Šampionka výstavy.


Album


Comments